Strona głównaPytania EKA.07 › Pytanie 371
EKA.07 · pytanie #371

Księgowanie wpływu należności od odbiorcy towarów na rachunek bankowy powinno odbywać się na koncie <i>Rachunek bieżący</i> na podstawie

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.