Strona główna › Pytania ELE.01 › Pytanie 167
ELE.01 · pytanie #167
W przedstawionym na schemacie urządzeniu zadaniem transformatora T1 jest

- Awzmocnienie impulsów sterujących łącznikiem K1.
- Bzasilanie odbiornika E1.
- Cstabilizowanie pracy obwodu sterującego.
- Dzasilanie i separacja obwodu sterowania.
Poprawna odpowiedź: D. zasilanie i separacja obwodu sterowania.
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.