Strona głównaPytania ELE.01 › Pytanie 536
ELE.01 · pytanie #536

W jakim celu umieszczany jest przewód na szczycie słupów linii napowietrznej o napięciu 110 kV?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.