Strona głównaPytania ELM.03 › Pytanie 1013
ELM.03 · pytanie #1013

Aby zmierzyć temperaturę, należy podłączyć do wejścia sterownika PLC

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.