Strona głównaPytania ELM.04 › Pytanie 42
ELM.04 · pytanie #42

Z danych znamionowych czujnika pojemnościowego wynika, że jego wyjście <b>nie może</b> być bezpośrednio podłączone do <br><br> <table><tr><th colspan="2">Czujnik pojemnościowy</th></tr><tr><td>Obudowa</td><td>cylindryczna gwintowana</td></tr><tr><td>Rozmiar obudowy</td><td>M12</td></tr><tr><td>Zasięg</td><td>13 mm</td></tr><tr><td>Rodzaj czoła</td><td>zabudowane (zakryte)</td></tr><tr><td>Materiał obudowy</td><td>tworzywo sztuczne</td></tr><tr><td>Rodzaj wyjścia</td><td>PNP</td></tr><tr><td>Funkcja wyjścia</td><td>NO</td></tr><tr><td>Zasilanie (wejście)</td><td>10-30 V DC</td></tr><tr><td>Obciążalność styku</td><td>200 mA</td></tr><tr><td>Podłączenie elektryczne</td><td>przewód</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.