Strona głównaPytania ELM.06 › Pytanie 187
ELM.06 · pytanie #187

Podczas korzystania z urządzenia podłączonego do sieci jednofazowej 230 V z odpowiednim wyłącznikiem instalacyjnym, po zakończeniu pracy zauważono, że wtyczka oraz gniazdo są mocno rozgrzane. Najbardziej prawdopodobnym powodem tego zjawiska jest

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.