Strona głównaPytania ELM.06 › Pytanie 647
ELM.06 · pytanie #647

Którego symbolu graficznego należy użyć, aby przedstawić na schemacie układu cyfrowego bramkę logiczną, której wyjście Y=1 tylko wtedy, gdy A ≠ B?

Ilustracja do pytania 647
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.