Strona głównaPytania GIW.07 › Pytanie 30
GIW.07 · pytanie #30

Złoże zostało zarejestrowane pomiędzy rzędnymi 110 m n.p.m. a 125 m n.p.m. W eksploatacji w wyrobisku wgłębnym stosowano piętro złożowe o wysokości 15 m oraz piętro nadkładowe o wysokości 2 m. Jaka była rzędna stropu złoża?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.