Strona głównaPytania GIW.07 › Pytanie 31
GIW.07 · pytanie #31

Jaką ilość materiału wybuchowego miesięcznie zużyto przy strzelaniu długimi otworami, na podstawie informacji zamieszczonych w tabeli? <br><br> <table><tr><td>Wydobycie miesięczne</td><td>Qmc = 17500 Mg</td></tr><tr><td>Gęstość urabianej skały</td><td>qo = 2,5 Mg/m3</td></tr><tr><td>Jednostkowe zużycie MW</td><td>0,6 kg/m3</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.