Strona głównaPytania HGT.01 › Pytanie 577
HGT.01 · pytanie #577

Napój kawowy wykonany zgodnie z zamieszczonym opisem to <br><br> <table><tr><th colspan="1">Opis wykonania napoju kawowego</th></tr><tr><td>1. Spień mleko. 2. Zaparz espresso. 3. Wlej spienione mleko do wysokiej szklanki. 4. Wlej cienkim strumieniem espresso do mleka tak, by powstały 3 warstwy.</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.