Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 1119
INF.02 · pytanie #1119

Jaki protokół jest używany do ściągania wiadomości e-mail z serwera pocztowego na komputer użytkownika?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.