Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 2388
INF.02 · pytanie #2388

W standardzie Ethernet 100Base-TX do przesyłania danych używane są żyły kabla UTP przypisane do pinów

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.