Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 2777
INF.02 · pytanie #2777

Jeśli rozdzielczość myszki wynosi 200 dpi, a rozdzielczość monitora to Full HD, to aby przesunąć kursor w poziomie po ekranie, należy przemieścić mysz o

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.