Strona główna › Pytania INF.02 › Pytanie 3771
INF.02 · pytanie #3771
Wtyki F z zielonym paskiem i gładką tuleją – jaka metoda montażu?
- ANakręcana
- BLutowana
- CSzybkozłączna
- DZaciskowa / Kompresyjna
Poprawna odpowiedź: D. Zaciskowa / Kompresyjna
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.