Strona główna › Pytania INF.02 › Pytanie 3772
INF.02 · pytanie #3772
Do czego służyły okrągłe złącza Mini-DIN (PS/2) w kolorze zielonym i fioletowym?
- ADo podłączania klawiatury i myszy
- BDo podłączania monitorów kineskopowych
- CDo przesyłania cyfrowego audio
- DDo łączenia komputerów w sieć LAN
Poprawna odpowiedź: A. Do podłączania klawiatury i myszy
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.