Strona główna › Pytania INF.02 › Pytanie 3871
INF.02 · pytanie #3871
Które urządzenie sieciowe działa głównie w warstwie sieciowej modelu OSI?
- ASwitch
- BHub
- CRepeater
- DRouter
Poprawna odpowiedź: D. Router
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.