Strona główna › Pytania INF.02 › Pytanie 3872
INF.02 · pytanie #3872
Główną funkcją przełącznika (switcha) sieciowego jest:
- Aprzełączanie ramek w sieci LAN na podstawie adresów MAC
- Bwzmacnianie sygnału elektrycznego
- Cfiltrowanie ruchu wirusowego
- Dprzydzielanie adresów IP stacjom roboczym
Poprawna odpowiedź: A. przełączanie ramek w sieci LAN na podstawie adresów MAC
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.