Strona głównaPytania INF.03 › Pytanie 1721
INF.03 · pytanie #1721

Jakie znaczniki należy zastosować, aby w pliku z rozszerzeniem php umieścić kod napisany w języku PHP?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.