Strona główna › Pytania INF.03 › Pytanie 1721
INF.03 · pytanie #1721
Jakie znaczniki należy zastosować, aby w pliku z rozszerzeniem php umieścić kod napisany w języku PHP?
- A<php ..................................... />
- B<?php ................................ ?>
- C<php> ....................... </php>
- D<?php> .......................... <php?>
Poprawna odpowiedź: B. <?php ................................ ?>
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.