Strona głównaPytania INF.10 › Pytanie 170
INF.10 · pytanie #170

W polskiej notacji brajlowskiej operator dodawania (znak plus) należy zapisać zawsze według schematu

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.