Strona głównaPytania MED.06 › Pytanie 469
MED.06 · pytanie #469

Koronę protetyczną stosuje się w przypadku braków jakościowych w obrębie jednego zęba lub grupy zębów przy pełnym łuku zębowym. Według klasyfikacji Galasińskiej-Landsbergerowej jest to klasa

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.