Strona głównaPytania MOT.05 › Pytanie 1270
MOT.05 · pytanie #1270

Aby zmierzyć ciśnienie oleju w układzie smarowania silnika z zapłonem iskrowym, powinno się zastosować manometr o zakresie pomiarowym

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.