Strona głównaPytania MOT.05 › Pytanie 96
MOT.05 · pytanie #96

Opony, które nie są wyposażone w wskaźnik informujący o granicznym zużyciu, powinny mieć głębokość bieżnika nie mniejszą niż

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.