Strona głównaPytania OGR.02 › Pytanie 312
OGR.02 · pytanie #312

Zgodnie z zasadami Zwykłej Dobrej Praktyki Rolniczej, nawożenie sadu obornikiem można zacząć najwcześniej

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.