Strona głównaPytania OGR.02 › Pytanie 529
OGR.02 · pytanie #529

W pierwszym roku po zasadzeniu drzew w sadzie, konieczne jest przeprowadzanie nawożenia?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.