Strona głównaPytania ROL.02 › Pytanie 266
ROL.02 · pytanie #266

W silnikach spalinowych z zapłonem iskrowym, wyposażonych w katalizator i charakteryzujących się wysokim stopniem sprężania, jakie paliwo należy stosować?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.