Strona głównaPytania ROL.02 › Pytanie 335
ROL.02 · pytanie #335

Podczas pracy ciągnika zauważono nadmierną emisję czarnego dymu z wydechu. Jaka może być tego przyczyna?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.