Strona głównaPytania ROL.02 › Pytanie 336
ROL.02 · pytanie #336

Zbyt wysokie podciśnienie w systemie dojarki, przy dobrze uszczelnionej instalacji oraz działającym wakuometrze, może być spowodowane

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.