Strona głównaPytania ROL.02 › Pytanie 546
ROL.02 · pytanie #546

Wybierając olej do systemu wspomagania w ciągniku, który będzie używany w otoczeniu o temperaturze -20°C, należy wybrać olej o temperaturze płynięcia

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.