Strona głównaPytania ROL.02 › Pytanie 547
ROL.02 · pytanie #547

W przypadku omłotu rzepaku, w odróżnieniu od ustawień do zbioru zbóż, jakie zmiany należy wprowadzić w kombajnie?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.