Strona głównaPytania ROL.04 › Pytanie 466
ROL.04 · pytanie #466

W gospodarstwie rolnym Karta inwentarzowa powinna być założona w chwili przyjęcia na stan

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.