Strona głównaPytania ROL.04 › Pytanie 60
ROL.04 · pytanie #60

Podaj typ rozdrabniacza bijakowego, który przy maksymalnej wydajności zużywa najwięcej energii elektrycznej. <br><br> <table><tr><td colspan="5">Rozdrabniacze bijakowe</td></tr><tr><td>Parametry</td><td>H113/5</td><td>H113/7</td><td>H950</td><td>H950/1</td></tr><tr><td>Liczba bijaków [szt]</td><td>16</td><td>12</td><td>6</td><td>12</td></tr><tr><td>Długość [m]</td><td>1,04</td><td>1,04</td><td>0,67</td><td>1,1</td></tr><tr><td>Szerokość [m]</td><td>0,96</td><td>0,96</td><td>0,75</td><td>0,82</td></tr><tr><td>Wysokość [m]</td><td>1,3</td><td>1,3</td><td>1,2</td><td>1,3</td></tr><tr><td>Wydajność [t/h]</td><td>0,6-1,6</td><td>0,6-1,6</td><td>0,3</td><td>0,6</td></tr><tr><td>Moc silnika [kW]</td><td>11</td><td>7,5</td><td>3</td><td>5,5</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.