Strona głównaPytania ROL.05 › Pytanie 421
ROL.05 · pytanie #421

Jaką wysokość ma składka emerytalna, która jest opłacana przez pracownika oraz pracodawcę, a która powinna być przekazana do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w przypadku pracownika zarabiającego brutto 4 000,00 zł?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.