Strona głównaPytania SPL.02 › Pytanie 420
SPL.02 · pytanie #420

Zgodnie z informacją przewoźnika, pasażer odlatujący z Gdańska do Tokio o godz. 8:40 ma zgłosić się na odprawę biletowo-bagażową najpóźniej o godzinie <br><br> <table><tr><td colspan="2">Ogólne warunki przewozu pasażerów i bagażu (fragment)</td></tr><tr><td>1.</td><td>Odprawa biletowo-bagażowa otwarta jest na 2 godziny przed odlotem samolotu (3 godziny dla rejsów poza Europę).</td></tr><tr><td>2.</td><td>Ostatni pasażer obsługiwany jest najpóźniej na 30 minut przed planowaną godziną startu (1 godzina dla rejsów poza Europę).</td></tr><tr><td>3.</td><td>Zasada obowiązuje dla wszystkich rejsów ze wszystkich portów na świecie.</td></tr><tr><td>4.</td><td>Pasażerowie mogą odprawić się samodzielnie na znajdujących się w Terminalu Lotniska stanowiskach automatycznej odprawy pasażerskiej (Self Check-in).</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.