Strona głównaPytania SPL.02 › Pytanie 775
SPL.02 · pytanie #775

Pasażer uiścił opłatę za bilet na pociąg w wysokości 55,00 zł. Z powodu opóźnienia pociągu o 80 minut pasażer ma prawo domagać się od przewoźnika rekompensaty w kwocie

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.