Strona głównaPytania SPO.02 › Pytanie 227
SPO.02 · pytanie #227

Podczas pierwszej wizyty u osoby starszej opiekun zaobserwował, że podopieczny mieszka sam w dwupokojowym mieszkaniu na parterze. W łazience jest wanna, ogrzewanie gazowe, brakuje ciepłej wody. Sprzęt AGD jest sprawny. Opiekun rozpoznał sytuację

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.