Strona głównaPytania SPO.02 › Pytanie 326
SPO.02 · pytanie #326

Podopieczna regularnie korzysta z wózka inwalidzkiego. Aby zredukować ryzyko pojawienia się odleżyn, opiekun powinien umieścić na siedzisku wózka podopiecznej

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.