Strona głównaPytania SPO.02 › Pytanie 652
SPO.02 · pytanie #652

Podopieczny od niedawna uskarża się na pieczenie w okolicy odbytu. Wczoraj wieczorem podczas wypróżnienia zauważył po raz pierwszy obecność krwi w stolcu. W ramach NFZ, opiekun powinien zarejestrować podopiecznego na wizytę do lekarza

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.