Strona głównaPytania SPO.05 › Pytanie 531
SPO.05 · pytanie #531

Pacjent ma zdiagnozowaną cukrzycę typu 2. Po badaniu poziomu glukozy we krwi za pomocą glukometru, opiekunka uzyskała wynik 242 mg/dl. Jak można ocenić ten wynik?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.