Strona głównaPytania SPO.05 › Pytanie 572
SPO.05 · pytanie #572

W jaki sposób należy ułożyć podopieczną leworęczną, aby mogła samodzielnie zażyć lek w formie czopka?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.