Strona głównaPytania TKO.02 › Pytanie 11
TKO.02 · pytanie #11

Zgodnie z zamieszczonym fragmentem Załącznika nr 1 do instrukcji Ie-12 konserwacji układów kontroli niezajętości torów i rozjazdów dokonuje się raz na <br><br> <table><thead><tr><th scope="col">§§ instrukcjiIe-12 (E-24)</th><th scope="col">Nazwa urządzeń i wyszczególnienie wykonywanych robót</th><th scope="col">Urządzeniaczynne</th><th scope="col">Urządzeniawyłączonez eksploatacjiw zakresie§ 84</th><th scope="col">Uwagi</th></tr></thead><tbody><tr><td>58ust. 1-4i 7-10</td><td>Przegląd elektrycznych napędów zwrotnicowych,w tym: Przegląd napędów zwrotnicowych</td><td>1 raz/rok</td><td>1 raz/rok</td><td>3</td></tr><tr><td>ust. 5</td><td>Sprawdzenie sił nastawczych w elektrycznych napędach zwrotnicowych (dotyczy również napędów wykolejnicowych)</td><td>1 raz/3 mies.</td><td>-</td><td>2</td></tr><tr><td>ust. 6</td><td>Sprawdzenie sił trzymania w elektrycznych napędach zwrotnicowych</td><td>1 raz/2 lata</td><td>-</td><td>2</td></tr><tr><td>59</td><td>Konserwacja kontrolerów położenia iglic</td><td>1 raz/1 mies.</td><td></td><td></td></tr><tr><td>60</td><td>Przegląd kontrolerów położenia iglic</td><td>1 raz/3 mies.</td><td>-</td><td></td></tr><tr><td>61</td><td>Konserwacja układów kontroli niezajętości torów i rozjazdów</td><td>1 raz/mies.</td><td>-</td><td>3</td></tr><tr><td>62</td><td>Przegląd układów kontroli niezajętości torów i rozjazdów (wiosną i jesienią)</td><td>1 raz/6 mies.</td><td>1 raz/rok</td><td>3</td></tr><tr><td>63</td><td>Przegląd szaf torowych (kontenerów)</td><td>1 raz/3 mies.</td><td>1 raz/rok</td><td></td></tr></tbody></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.