Strona głównaPytania TKO.02 › Pytanie 156
TKO.02 · pytanie #156

Regulację napięcia na wyjściu transformatora zasilającego obwód torowy należy wykonać przez zmianę

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.