Strona głównaPytania TKO.02 › Pytanie 164
TKO.02 · pytanie #164

Wyłączenie sygnalizatorów drogowych na przejeździe kolejowo-drogowym kategorii B powinno nastąpić z chwilą osiągnięcia przez drąg rogatek położenia górnego krańcowego, z dopuszczalnym odchyleniem od tego położenia, <u>nieprzekraczającym</u>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.