Strona głównaPytania BUD.21 › Pytanie 185
BUD.21 · pytanie #185

Jaka objętość zbiornika bezodpływowego (szamba) będzie potrzebna na przyjęcie ścieków od 5 osobowej rodziny zużywającej 100 dm³ wody na mieszkańca na dobę? Wywóz nieczystości taborem asenizacyjnym będzie odbywał się co 30 dni.

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.